Ескалатором називають засіб, що забезпечує процес безперервної вертикального транспортування пасажиропотоку. Використовуються дані пристрої в місцях великих скупчень людей: метро, аеропортах, торгових центрах, вокзалах і т.п.

Реалізовані нашою компанією ескалатори сучасних моделей можуть рухатися у двох напрямках, плавно запускаються і плавно загальмовуються, а завдяки високотехнологічним системам автозапуску ескалатора ще й помітно економлять електроенергію.

Різного роду ноу-хау і технології 21-го століття дозволяють провідним виробникам впроваджувати в останні моделі ескалаторів інтелектуальні системи управління. Така система самостійно приймає рішення про зміну швидкості руху ескалаторної стрічки, орієнтуючись на дані про щільність пасажиропотоку. Наші ескалатори володіють плавним ходом, безшумні і високо надійні.

Різноманіття дизайнів виконання і великий вибір матеріалів для обробки зовнішніх обрамлень і балюстради ескалатора, дозволяє легко і красиво вписати «стрічку» в будь-яку будівлю, незалежно від того, в якому архітектурному стилі воно виконане.