Хочемо ознайомити читачів журналу «Ліфтова Індустрія» з нашими найсвіжішими напрацюваннями. ПП «Західна Ліфтова Компанія»  проводить закупку тільки якісного ліфтового обладнання та проводить монтаж і пусконалагоджувальні роботи «під ключ». Після цього ліфти передаються в експлуатацію. Завдяки прискіпливому виборі обладнання то якісному виконанні монтажу та пусконалагоджувальних робіт наша компанія надає гарантійний термін 36 місяців на роботу цього обладнання.

На сьогодні ми не пропонуємо дешеві варіанти комплектації із східно-азіатських країн то новостворених «фірм і фірмочок» як на території України так і в країнах ближнього зарубіжжя, що займаються «скручуванням ліфтів» з вузлів та агрегатів найрізноманітніших виробників. Бо кінцева якість такої «продукції» не є такою, щоб можна було добросовісно пропонувати нашим покупцям-забудовникам. І звичайно немає ніякої впевненості у їх надійній та довгостроковій роботі.

ПП «Західна Ліфтова Компанія» постійно проводить роботу  по розширенню партнерських стосунків з виробниками ліфтового обладнання. На даний час проводиться робота по вивченню поставок ліфтів від виробників із Туреччини. Ми можемо запропонувати своїм покупцям практично всі типи ліфтового обладнання, яке використовується у Європі. Завдяки широкому спектру сучасного ліфтового обладнання виробників-партнерів, з якими співпрацює наша компанія.

Можна гарантовано стверджувати, що будь-який ліфт по запитах і вимогах Замовника буде поставлено і змонтовано в Україні. Також важливим є те, що все обладнання повністю сертифіковане і має всі необхідні документи на ввезення та застосування в Україні. На даний час ми маємо напрацювання по поставці ліфтів від відомих європейських виробників:

Компанія KLEEMANN (Греція);

Компанія DOPPLER (Греція);

Компанія HAS (Туреччина)

Компанія TRESA (Іспанія);

Компанія ORONA (Іспанія);

Компанія ALGI (Німеччина);

Компанія BKG (Німеччина);

Компанія SKG (Німеччина).

Всі ці виробники є відомими як у Європі, так і по всьому світу. Хочеться відзначити (що особливо важливо) те, що поставка обладнання від цих фірм-виробників йде у повному комплекті. Завдяки цьому і досягається високий результат по надійності та довговічності ліфтів.

Кожна з цих фірм-виробників чимось вирізняється від інших. Бо є свої традиції виробництва, є «своя історія» та багато інших чинників. Тому при роботі з Замовником наша компанія намагається підібрати оптимальний варіант виробника-постачальника.

Так, для прикладу, компанія ALGI, яка є одним зі світових лідерів гідравлічних ліфтів може виготовити ліфт з гідроциліндром на висоту підйому до 70 метрів! З такими показниками «висотності» для гідравлічних ліфтів тяжко посперечатись більшості ліфтових виробників.

Компанія KLEEMANN також має багато своїх «досягнень». Для прикладу вантажний ліфт на 30 тонн. Має місце і «вишуканість» дизайну кабін (і особливо панорамних) виробництва KLEEMANN.

Варта уваги унікальність пропозицій по поставці котеджних ліфтів від компанії TRESA. Це мінімальний приямок 100 мм та висота останнього поверху до 2350 мм! Що краще може бути при проектуванні котеджу чи масардних поверхах будинку?

Турецькі ліфти виробництва HAS можуть задовольнити весь сектор масового житлового сектора і надати високий рівень якості і надійності.

Це лише деякі приклади. Хочеться сказати, що маючи таких партнерів ПП «Західна Ліфтова Компанія» може запевнити своїх покупців, що запропоноване їм обладнання буде підібране з  врахуванням всіх параметрів, технічних характеристик, побажань в оздобленні кабіни, конструкції шахти ліфта та інших вимог.

Пропонуємо співпрацю. Звертайтесь. Ми надамо професійні консультації і допоможемо у виборі та поставці хорошого сучасного обладнання.

 

Компанія ПП «Західна Ліфтова Компанія»                   Фрик Г.Я.