ПП «Західна Ліфтова Компанія» надає свою рекламу та пропозиції до співпраці практично у всі випуски журналу «Ліфтова Індустрія». Хочемо розповісти про свою компанію, поділитись досвідом роботи, розповісти про найближчі плани. ПП «Західна Ліфтова Компанія» є також постійним і активним учасником всіх наших Конференцій. А це період з 2008 по 2014р. Тобто, шість років поспіль. Але, це вже «узаконено» і хочеться чогось нового, нових контактів з виробниками ліфтів, обмін досвідом в ліфтовій галузі.

Наша компанія ПП «Західна Ліфтова Компанія» постійно працює в напрямку пошуку нових партнерів. Оскільки, це значно розширює вибір і «асортимент» по поставці ліфтового обладнання в Україні.

Так ми організували Виставку EXPOLIFT-UKRAINE, яка проходила 10-12 вересня  2014р. в м. Львові. Впевнені, що така І Міжнародна спеціалізована виставка ліфтового обладнання дуже потрібна нашій галузі. І ми в цьому переконались (репортаж про EXPOLIFT-UKRAINE  на ст. 10-12).

ПП «Західна Ліфтова Компанія» у минулих випусках журналу «Ліфтова Індустрія» надавала інформацію про візит наших  працівників в одну з кращих німецьких ліфтових фірм VesternAufzuge (журнал «Ліфтова Індустрія» № 26, 2014р. на ст. 18-19). Ми детально ознайомились з роботою підприємства, а також з ліфтовою продукцією, яка встановлена в Німеччині на дуже відповідальних об’єктах.

Продовжуючи розвиток партнерства коли ПП «Західна Ліфтова Компанія» запросила відвідати і ознайомитись з роботою ліфтової галузі України. Наші партнери VesternAufzuge відгукнулись на пропозицію і 10-12 жовтня 2014р. мали можливість ознайомитись як з роботою ПП «Західна Ліфтова Компанія», так і отримати повну і вичерпну інформацію про роботу ліфтової галузі України.

Партнери по роботі з Німеччини – компанія VesternAufzuge

Є певні напрацювання. Ближчим часом буде проведено сертифікацію виробництва і продукції VesternAufzuge для поставки перших ліфтів в  Україну. Під час візиту наші гості мали можливість ознайомитись з роботою ліфтів виробництва:  

Компанія KLEEMANN (Греція);

Компанія HAS (Туреччина);

Компанія TRESA (Іспанія);

Компанія ORONA (Іспанія);

Компанія ALGI (Німеччина);

Компанія RERMAN (Італія);

Компанія SKG (Німеччина).Ці ліфти встановлені з 2000 по 2014р. Нашим партнерам з VesternAufzuge звичайно сподобалось мати можливість на власні очі оцінити роботу працівників ліфтової галузі в Україні.

Компанія «Західна Ліфтова Компанія» постійно запрошує до співпраці як потенційних покупців, так і працівників ліфтової галузі.

Ми маємо досвід роботи із задоволенням відповідаємо на всі запити і консультації, які поступають до нас.

Ще раз запрошуємо до співпраці. Інформацію про ПП «Західна Ліфтова Компанія» можна знайти на наших сайтах.

Чекаємо на ваші запити та пропозиції.

Компанія ПП «Західна Ліфтова Компанія»                   Фрик Г.Я.

79057, м. Львів

вул. Антоновича, 140

тел.: 032 295-33-16

тел./факс: 032 295-38-52

моб.: 097 709 84 71

моб.: 095 684 49 29

e-mail: westlift_company@ukr.net

http://350027.ua.all-biz.info/

http://westlift-company.032.ua

www.westlift-company.com.ua