Широкий асортимент автомобільних ліфтів рызних виробникыв дозволяє без обмежень застосовувати їх в таких спорудах як: автосалони, підземні гаражі, багаторівневі паркінги, склади і т.д.

Для вас  підберемо автомобільний ліфт з нашого стандартного асортименту, або ми спроектуємо і виготовимо ліфт спеціально під ваш проект. Виробництво автомобільних ліфтів можливо за індивідуальними розмірами.

При виробництві автомобільних ліфтів  забезпечується високий контроль якості на всіх стадіях. 

Ще однією конкурентною перевагою автомобільних ліфтів  є застосування повного виробничого циклу, який включає в себе виробництво ключових компонентів входять до складу автомобільних ліфтів: виготовлення металоконструкцій, порошкове забарвлення, виробництво гідравлічних циліндрів і гідравлічних станцій.

Компанія SANEL ELEVATOR була заснована в 1986 році . Засновники Нафіз Чавдар і Сельчук Йилдиз. В якості вашого глобального партнера здійснює свою діяльність в галузі ліфтового обладнання як всередині країни так і за кордоном. SANEL ELEVATOR з дня заснування по теперішній час брала участь у багатьох успішних проектах і виробнича потужність її зростає день за днем в сфері класичного ліфтового обладнання з машинним відділенням і без машинного відділення, в ліфтах з гідравлічними системами приводу, в вантажних, лікарняних, автомобільних, інвалідних ліфтах , ескалаторах та травалаторах і вся ця продукція використовується в багатьох житлових будинках, в фабриках і заводах, в лікарнях і торгово-розважальних центрах, аеропортах і т.д.

Основною нашою метою є якість і задоволення клієнтів на найвищому рівні. У зв’язку з цим збільшуючи співпрацю зі світовими брендами пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції. Зокрема для наших зарубіжних партнерів пропонуємо різні варіанти комплекту готового ліфтового обладнання.Таким чином SANELELEVATOR маючи значну частку ринку в Азії, на Балканах, і на Близькому Сході пропонує споживачеві готову продукцію в 33 країнах світу, а також здійснює дистриб’юторство в 7 різних країнах. Надаючи високоякісне технічне обслуговування, дотримуючись правил безпеки персоналу та майна, надійна, корисна продукція SANELELEVATOR з довірою використовується в 81 провінціях Туреччини. Єдина наша мета полягає в тому, щоб гарантувати, що бренд SANELELEVATOR був синонімом якості у всьому світі і продовжував удосконалюватися в цьому напрямку.

Компанія VESTNER німецький виробник ліфтів та ескалаторів, представлений на національному та міжнародному ринках збуту.

- Більше 85 років досвіду в будівництві ліфтів

- Сертифікація по ISO 9001

- близько 350 співробітників

- Сімейна компанія з міжнародною організацією

- більше 10000 задоволених клієнтів

- професійні консультації

- ексклюзивний дизайн

- першокласна якість

- тривалі інновації

- Швидкий і надійний сервіс

Більш ніж 85-річний досвід в будівництві ліфтів забезпечує високу гнучкість в техніці, обладнанні і управлінні всіма проектами. VESTNER Aufzüge позволяє в будь-який час предоставляти новітню інноваційну техніку для своїх орієнтованих на майбутнє продуктів. Професійні контактні особи допоможуть вам розробити індивідуальний запит на успішний проект.

KLEEMANN є однією з основних компаній, що займаються ліфтовим обладнанням, на європейському і світовому ринку. Компанія була заснована в 1983 році в Греції. Протягом більше 30 років своєї успішної діяльності компанія KLEEMANN здобула значний досвід і може пишатися своїм ім’ям, який став потужним світовим брендом, що відповідають високим стандартам якості і відрізняється гнучкістю спеціалізованих рішень.

Компанія володіє широким спектром технічних ноу-хау і має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності в Греції, Сербії і Китаї. Завдяки цьому KLEEMANN обслуговує потреби кожного із зазначених ринків при постійному використанні суперсучасного механічного обладнання, що відповідає найвищим стандартам безпеки. Успішні стратегії і продумані інвестиції дозволяють KLEEMANN мати філії і представництва в 15 країнах (Греція, Туреччина, Сербія, Румунія, Китай, Великобританія, Росія, Польща, Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Саудівська Аравія, Франція і Азербайджан, Хорватії, Австралії).

KLEEMANN здійснює експорт своєї продукції в 100 країн світу, таких як Великобританія, Німеччина, Ірландія, Бельгія, Нідерланди, Росія, Нова Зеландія, Туреччина, Австралія та Кіпр. Керуючись принципами послідовності, гнучкості та оперативного обслуговування, а також активно розвиває інновації, KLEEMANN зберігає статус однієї з найбільш фінансово здорових компаній в Європі.

Дистрибуція продукції KLEEMANN здійснюється за допомогою компаній по встановленню та технічному обслуговуванню ліфтового обладнання. Наші відмінно налагоджені зв’язки з замовниками ґрунтуються на тісному контакті з командою адміністративного і технічного персоналу, що дозволяє домогтися стабільних і довгострокових партнерських відносин.

Основні переваги Kleemann lift company, завдяки яким компанія завоювала довіру своїх замовників, можуть бути узагальнені наступним чином:
• Гнучкість і індивідуальність рішень
• Дизайн преміум-класу
• Суперсучасне механічне обладнання, власні виробничі і транспортні потужності
• Високі технології ІТ-системи, планування ресурсів підприємства і розвинена логістика
• Виробничі умови найвищого стандарту
• Більше 150 висококваліфікованих фахівців (інженерів-механіків і електротехніків)
• Безперервне навчання та підвищення кваліфікації персоналу, в цілому високий рівень підготовки персоналу
• Знання галузі та більш ніж 30-річний досвід роботи, відмінні підприємницькі якості та командний стиль роботи
• Можливість надання замовнику повного пакета ліфтового обладнання та супутніх послуг
• Індивідуальний підхід до проектування, досліджень, акуратне ведення документації та якісне виробництво.

З 1989 р Ліфтова компанія RERMAN займається комплексною реалізацією і постачанням ліфтового обладнання під замовлення для задоволення будь-яких архітектурних, естетичних і фінансових потреб. Наша головний принцип – найвища надійність ліфтів, максимальну комфортність поїздки і налагоджені авангардні технології.

ЧОМУ САМЕ МИ
Тому що ми дбаємо про Вас
Наше завдання – забезпечити задоволення всіх Ваших вимог. Ми пропонуємо Вам широку гаму різних можливостей, гарантуючи високу технологічну якість і, що ще більш важливо, ми завжди раді Вам допомогти.

Тому що наша мета – забезпечення споживача максимальною безпекою
Вся наша продукція відповідає найсуворішим технічним нормам і нормам безпеки; ми сертифіковані UNI EN ISO 9001: 2000, що повсякденно підтверджується задоволеністю наших замовників роботою Rerman.

Тому що у нас гнучка система
У нас найширший вибір різних ліфтових пропозицій: починаючи з стандартного, «класичного» ліфта, і закінчуючи самими інноваційними підйомними системами. У нас багата гамма комплектуючих для різних типів ліфтів, різноманітні стилі оздоблень ліфтових кабін, виробництво будь-якого ліфтового обладнання на замовлення клієнта.

Тому що у нас індивідуальний підхід
Наші спеціалітси знають як поліпшити Ваше життя і задовольнити всі Ваші потреби: безпека, комфортність, надійність, мкасімальная свобода дій.

Тому що ми вже завоювали довіру …
П’ятизірковий готель Дезенцано на Гарде, торговий центр Breil Soleil Брешія, будинок де народився Папа Римський Павло VI, центральний офіс Assicurazioni Generali в Мілані, Лікарня Abbiategrasso Мілано, центральний офіс банку Banca Popolare di Mantova, а також сотні інших прикладів наших ліфтів встановлених в Ломбардії і по всій Італії.

Тому що ми знайомі з інтернаціональним ринком
В останні роки ми зробили ряд кроків, спрямованих на розвиток закордонного ринку: Наша компанія відкрила 2 філії в Омані і в Марокко, де ми вже встигли реалізувати важливі проекти як для приватних котеджів так і для громадських структур. Ми також мали можливість працювати в таких країнах як Швейцарія, Австрія, Румунія, Україна, Мальта і Арабські Емірати, де італійська технологія і стиль Made in Italy наших ліфтів оцінили найкращим чином.

Сертифікації
Фахівці компанії здійснюють повний спектр робіт: проектування та повний підбір обладнання, гарантованого найголовнішими європейськими сертифікатами. Наша мета – гарантована безпека користування ліфтом.

Компанія Orona зосереджує свою діяльність на проектуванні, виробництві, продажу, установці, технічному обслуговуванні і модернізації ліфтів, ескалаторів і рухомих доріжок для різних областей застосування (житлові будинки, медичні установи, торговельні центри, переміщення важких вантажів, існуючі будівлі і т.д.) , завжди з перспективою на комплексне обслуговування.

Перша в світі компанія в ліфтовому секторі, сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту по еко проектуванню – ISO 14006.

Номер 1 В ЄВРОПІ за обсягом виробництва комплексних ліфтових систем.

250 000 ЛІФТІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕХНОЛОГІЮ КОМПАНІЇ ORONA.

ПРОДУКЦІЯ ORONA ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ В БІЛЬШ НІЖ 100 КРАЇНАХ СВІТУ.

- Географічне місцезнаходження: область Астурія (Іспанія)

- 28 років досвіду роботи в даній галузі

- Можливості виробництва

- Досвід роботи на міжнародному ринку

- Сертифікована продукція відповідно до норматив 95/16/ЄС

- Сертифікована продукція в Україні

- Гарне співвідношення якість та ціна

- Розробка проектів під замовника

- Розвиток виробництва з урахуванням власного досвіду та особливостей під час монтажних роботах

- Виготовлення ліфтів з урахуванням досвіду при експлуатації

- Великий досвід технічного сервісного та постсервісного обслуговування

- Особливі рішення “підзамовника” при монтажних роботах