Лікарняні ліфти

Без перебільшення можна сказати, що від  лікарняних ліфтів  часто залежить життя людини. Часом його значення нітрохи не менше, ніж значення апарату штучного дихання. Саме тому до вибору даного виду обладнання для лікарні потрібно підходити дуже серйозно.

Лікарняні ліфти призначені для переміщення хворих, в тому числі і лежачих, і медичного персоналу. Особливе призначення лікарняних ліфтів диктує підвищені вимоги до цього обладнання. При розробці ліфтів для лікарень особливу увагу прийнято приділяти їх надійності і безвідмовної роботи.

Ліфти для лікарень поставляються в декількох конфігураціях: з непрохідний і прохідною (наскрізний) кабінами. Виробники завжди готові також розробити ліфт, враховуючи індивідуальні вимоги замовника і особливості приміщення.

Лікарняні ліфти можуть бути встановлені як в лікарнях і госпіталях, так і в санаторіях і будинках відпочинку . З їх допомогою здійснюється переміщення хворих між поверхами в лежачому положенні, наприклад, на каталці і т.п. Ліфт у лікарні може працювати в звичайному пасажирському режимі, коли приймаються виклики на поверхах і проводиться переміщення людей між поверхами. Все залежить від потреб лікарні та архітектури будівлі.

Компанія SANEL ELEVATOR була заснована в 1986 році . Засновники Нафіз Чавдар і Сельчук Йилдиз. В якості вашого глобального партнера здійснює свою діяльність в галузі ліфтового обладнання як всередині країни так і за кордоном. SANEL ELEVATOR з дня заснування по теперішній час брала участь у багатьох успішних проектах і виробнича потужність її зростає день за днем в сфері класичного ліфтового обладнання з машинним відділенням і без машинного відділення, в ліфтах з гідравлічними системами приводу, в вантажних, лікарняних, автомобільних, інвалідних ліфтах , ескалаторах та травалаторах і вся ця продукція використовується в багатьох житлових будинках, в фабриках і заводах, в лікарнях і торгово-розважальних центрах, аеропортах і т.д.

Основною нашою метою є якість і задоволення клієнтів на найвищому рівні. У зв’язку з цим збільшуючи співпрацю зі світовими брендами пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції. Зокрема для наших зарубіжних партнерів пропонуємо різні варіанти комплекту готового ліфтового обладнання.Таким чином SANELELEVATOR маючи значну частку ринку в Азії, на Балканах, і на Близькому Сході пропонує споживачеві готову продукцію в 33 країнах світу, а також здійснює дистриб’юторство в 7 різних країнах. Надаючи високоякісне технічне обслуговування, дотримуючись правил безпеки персоналу та майна, надійна, корисна продукція SANELELEVATOR з довірою використовується в 81 провінціях Туреччини. Єдина наша мета полягає в тому, щоб гарантувати, що бренд SANELELEVATOR був синонімом якості у всьому світі і продовжував удосконалюватися в цьому напрямку.

Компанія VESTNER німецький виробник ліфтів та ескалаторів, представлений на національному та міжнародному ринках збуту.

- Більше 85 років досвіду в будівництві ліфтів

- Сертифікація по ISO 9001

- близько 350 співробітників

- Сімейна компанія з міжнародною організацією

- більше 10000 задоволених клієнтів

– професійні консультації

– ексклюзивний дизайн

– першокласна якість

– тривалі інновації

– Швидкий і надійний сервіс

Більш ніж 85-річний досвід в будівництві ліфтів забезпечує високу гнучкість в техніці, обладнанні і управлінні всіма проектами. VESTNER Aufzüge позволяє в будь-який час предоставляти новітню інноваційну техніку для своїх орієнтованих на майбутнє продуктів. Професійні контактні особи допоможуть вам розробити індивідуальний запит на успішний проект.

KLEEMANN є однією з основних компаній, що займаються ліфтовим обладнанням, на європейському і світовому ринку. Компанія була заснована в 1983 році в Греції. Протягом більше 30 років своєї успішної діяльності компанія KLEEMANN здобула значний досвід і може пишатися своїм ім’ям, який став потужним світовим брендом, що відповідають високим стандартам якості і відрізняється гнучкістю спеціалізованих рішень.

Компанія володіє широким спектром технічних ноу-хау і має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності в Греції, Сербії і Китаї. Завдяки цьому KLEEMANN обслуговує потреби кожного із зазначених ринків при постійному використанні суперсучасного механічного обладнання, що відповідає найвищим стандартам безпеки. Успішні стратегії і продумані інвестиції дозволяють KLEEMANN мати філії і представництва в 15 країнах (Греція, Туреччина, Сербія, Румунія, Китай, Великобританія, Росія, Польща, Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Саудівська Аравія, Франція і Азербайджан, Хорватії, Австралії).

KLEEMANN здійснює експорт своєї продукції в 100 країн світу, таких як Великобританія, Німеччина, Ірландія, Бельгія, Нідерланди, Росія, Нова Зеландія, Туреччина, Австралія та Кіпр. Керуючись принципами послідовності, гнучкості та оперативного обслуговування, а також активно розвиває інновації, KLEEMANN зберігає статус однієї з найбільш фінансово здорових компаній в Європі.

Дистрибуція продукції KLEEMANN здійснюється за допомогою компаній по встановленню та технічному обслуговуванню ліфтового обладнання. Наші відмінно налагоджені зв’язки з замовниками ґрунтуються на тісному контакті з командою адміністративного і технічного персоналу, що дозволяє домогтися стабільних і довгострокових партнерських відносин.

Основні переваги Kleemann lift company, завдяки яким компанія завоювала довіру своїх замовників, можуть бути узагальнені наступним чином:
• Гнучкість і індивідуальність рішень
• Дизайн преміум-класу
• Суперсучасне механічне обладнання, власні виробничі і транспортні потужності
• Високі технології ІТ-системи, планування ресурсів підприємства і розвинена логістика
• Виробничі умови найвищого стандарту
• Більше 150 висококваліфікованих фахівців (інженерів-механіків і електротехніків)
• Безперервне навчання та підвищення кваліфікації персоналу, в цілому високий рівень підготовки персоналу
• Знання галузі та більш ніж 30-річний досвід роботи, відмінні підприємницькі якості та командний стиль роботи
• Можливість надання замовнику повного пакета ліфтового обладнання та супутніх послуг
• Індивідуальний підхід до проектування, досліджень, акуратне ведення документації та якісне виробництво.

З 1989 р Ліфтова компанія RERMAN займається комплексною реалізацією і постачанням ліфтового обладнання під замовлення для задоволення будь-яких архітектурних, естетичних і фінансових потреб. Наша головний принцип – найвища надійність ліфтів, максимальну комфортність поїздки і налагоджені авангардні технології.

ЧОМУ САМЕ МИ
Тому що ми дбаємо про Вас
Наше завдання – забезпечити задоволення всіх Ваших вимог. Ми пропонуємо Вам широку гаму різних можливостей, гарантуючи високу технологічну якість і, що ще більш важливо, ми завжди раді Вам допомогти.

Тому що наша мета – забезпечення споживача максимальною безпекою
Вся наша продукція відповідає найсуворішим технічним нормам і нормам безпеки; ми сертифіковані UNI EN ISO 9001: 2000, що повсякденно підтверджується задоволеністю наших замовників роботою Rerman.

Тому що у нас гнучка система
У нас найширший вибір різних ліфтових пропозицій: починаючи з стандартного, «класичного» ліфта, і закінчуючи самими інноваційними підйомними системами. У нас багата гамма комплектуючих для різних типів ліфтів, різноманітні стилі оздоблень ліфтових кабін, виробництво будь-якого ліфтового обладнання на замовлення клієнта.

Тому що у нас індивідуальний підхід
Наші спеціалітси знають як поліпшити Ваше життя і задовольнити всі Ваші потреби: безпека, комфортність, надійність, мкасімальная свобода дій.

Тому що ми вже завоювали довіру …
П’ятизірковий готель Дезенцано на Гарде, торговий центр Breil Soleil Брешія, будинок де народився Папа Римський Павло VI, центральний офіс Assicurazioni Generali в Мілані, Лікарня Abbiategrasso Мілано, центральний офіс банку Banca Popolare di Mantova, а також сотні інших прикладів наших ліфтів встановлених в Ломбардії і по всій Італії.

Тому що ми знайомі з інтернаціональним ринком
В останні роки ми зробили ряд кроків, спрямованих на розвиток закордонного ринку: Наша компанія відкрила 2 філії в Омані і в Марокко, де ми вже встигли реалізувати важливі проекти як для приватних котеджів так і для громадських структур. Ми також мали можливість працювати в таких країнах як Швейцарія, Австрія, Румунія, Україна, Мальта і Арабські Емірати, де італійська технологія і стиль Made in Italy наших ліфтів оцінили найкращим чином.

Сертифікації
Фахівці компанії здійснюють повний спектр робіт: проектування та повний підбір обладнання, гарантованого найголовнішими європейськими сертифікатами. Наша мета – гарантована безпека користування ліфтом.

Компанія Orona зосереджує свою діяльність на проектуванні, виробництві, продажу, установці, технічному обслуговуванні і модернізації ліфтів, ескалаторів і рухомих доріжок для різних областей застосування (житлові будинки, медичні установи, торговельні центри, переміщення важких вантажів, існуючі будівлі і т.д.) , завжди з перспективою на комплексне обслуговування.

Перша в світі компанія в ліфтовому секторі, сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту по еко проектуванню – ISO 14006.

Номер 1 В ЄВРОПІ за обсягом виробництва комплексних ліфтових систем.

250 000 ЛІФТІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕХНОЛОГІЮ КОМПАНІЇ ORONA.

ПРОДУКЦІЯ ORONA ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ В БІЛЬШ НІЖ 100 КРАЇНАХ СВІТУ.

- Географічне місцезнаходження: область Астурія (Іспанія)

- 28 років досвіду роботи в даній галузі

- Можливості виробництва

- Досвід роботи на міжнародному ринку

- Сертифікована продукція відповідно до норматив 95/16/ЄС

- Сертифікована продукція в Україні

- Гарне співвідношення якість та ціна

- Розробка проектів під замовника

- Розвиток виробництва з урахуванням власного досвіду та особливостей під час монтажних роботах

- Виготовлення ліфтів з урахуванням досвіду при експлуатації

- Великий досвід технічного сервісного та постсервісного обслуговування

- Особливі рішення “підзамовника” при монтажних роботах