Панорамні ліфти

Панорамні ліфти – це ліфти з прозорими стінами кабіни шахти, де пасажири можуть під час руху спостерігати «панораму» як ззовні шахти ( якщо прозора стінна виходить ззовні будівлі) так і внутрішній інтер’єр будівлі ( якщо прозорі стінки кабіни виходять на сходові чи між сходові площадки будівлі).

Встановлювати панорамні ліфти можна як всередині, так і зовні будівлі. Найчастіше панорамні ліфти встановлюються в торгових центрах з використанням вбудованих та приставних метало каркасних шахт.

В залежності від призначення панорамного ліфта, його технічної характеристики використовуються різні системи приводу та різноманітність шахт.

 Зараз ми хочемо надати нову інформацію та більш детально ознайомити читачів, замовників та «споживачів» ліфтової продукції із застосуванням, конструктивними особливостями та різновидами кабін панорамних ліфтів, які може запропонувати наша компанія.

Термін «панорамний ліфт» походить від слова «панорама», тобто, перебуваючи в кабіні ліфта, пасажир має змогу спостерігати «панораму» через скло кабіни ліфта. Це може бути кабіна з однією, двома, трьома, а зрештою – і з чотирма прозорими стінками кабіни ліфта. Все залежить від того, де розміщений ліфт, яка конструкція самої шахти ліфта, від висоти підйому та багато інших параметрів, які необхідно враховувати при виборі панорамного ліфта.

Зараз ми хочемо більш детально ознайомити вас з цими конструкціями та видами панорамних ліфтів, які ми можемо вам запропонувати для подальшої поставки, монтажу та сервісного обслуговування. Тобто для задоволення всіх ваших вимог та побажань.

А зараз ми надаємо принципові креслення розрізу шахти ліфта, ехомотичне зображення та фото деяких видів панорамних ліфтів.

 

Як видно зі схеми, ліфт має дві панорамних (прозорих) стінних кабіни. Одна – з бокових стінок (права або ліва) є непрозорою. На двох сторонах цієї стінки розміщені елементи кріплення конструктивну ліфта: напрямки, гідро циліндр або противага та канати. Все залежить від вибору приводу ліфта. Такі ліфти застосовуються з висотою під’йому до 27 м. ( гідравлічний) та до 60 м. (електричного типу). Тобто є простір для втілення задумів. Це, як правило, ліфти з нижнім МП або без МП (тип MRC).

Пропонується розглянути «панорамний» ліфт з трьома прозорими (панорамними) стінками. Для досягнення цієї мети (три прозорі стінки кабіни) застосовується гідравлічний привід ліфта (НА 1:1). Тобто кабіна ліфта, як «грибочок на ніжці» виростає з землі. Кабіна ліфта підіймається за допомогою гідроциліндра, що підіймає кабіну знизу.

Висота підйому – до 20м.. Але це залежить від того, на яку глибину можна занурити гідро циліндр в основу будинку (нижня відмітка – 0,000). На яку глибину буде занурений циліндр, на таку висоту буде підійматись кабіна ліфта. Все залежить від конструкції та архітектури будинку.

Як правило, це висота підйому до 7ми поверхів (може, виключно бути і більше). Хоча ефект – вражаючий. Форма кабіни – будь-яких геометричних форм – квадратна, багатогранна, еліпса, овальна. Тобто, на будь-який смак та побажання замовника та проектанта. Ці всі види ліфтів мають гідравлічний привід з приміщенням шафи типу BOX (орієнтовні розміри: 1000х600х2000), який може бути розміщений на будь-якому поверсі будівлі на відстані від шахти ліфта до 20 м.. Це дуже вигідно при проектуванні будівлі з приміщенням такого ліфта.

Тут також наша компанія пропонує вам до вашої розглянути ряд «шикарних ліфтів». Як видно з креслень, горизонтального повороту (схем розміщення механізмів) шахти ліфта існує невеличкий «тамбур – прохід» до кабіни ліфта. Тобто в цьому «тамбурі» права та ліва сторони  – непрозорі, на яких розміщено пункт керування, дзеркало та інші допоміжні агрегати. Далі розпочинається панорамна кабіна. Тут є простір для втілення задумів архітектора, дизайнера чи замовника.

Пропонується електричний привід без машинного типу. Тобто всі механізми розміщені в шахті ліфта. Висота підйому – до 50 м. (17 поверхів). Але і в попередніх типах ліфтів є можливість надбудови мансардних поверхів над шахтою ліфта. А це економить 12 – 20 м. кв. цілої площі надбудови.

Ця схема панорамного ліфта повністю нагадує попередній варіант. Тобто є невеличкий тамбур, де права та ліва стінки тамбуру – непрозорі. А далі аналогічно – простір для фантазії архітектора, дизайнера та, звичайно, замовника.

Єдине, чим відрізняються ліфти цієї категорії, висота підйому – до 120 м.. Але тут вже необхідно застосовувати верхнє машинне відділення (класичний варіант).

Компанія «ЗЛК»  надала вам всі можливі варіанти приміщення панорамних ліфтів при будівництві та експлуатації сучасних споруд.

Ми надали характеристики ліфтів з максимальною висотою підйому та розміщенням машинних відділень. Звичайно, можна знищити цю планку «для прикладу» Ліфт №4 можна з цілком застосувати на 4,5 чи 8 метрів. Все залежить від бажання замовника чи проектанта, від конструкції будинку, його архітектурних форм, функціонального призначення ліфта та багатьох інших параметрів.

Хочеться із задоволенням відзначити, що «потрошки» йде зацікавлення поставкою панорамних ліфтів в Україні. Тобто ми потрохи «прогресуємо». Адже панорамні ліфти надзвичайно прикрашають наші сучасні будівлі. Це відчувається особливо у вечірній та нічний час. Кабіна ліфта освітлена, вона, як «цукерка», як космічний корабель, ковзає по стіні будівлі. І хто це зрозумів, хто це бачив (і хоче бачити) має обов’язково замовляти і встановлювати такі ліфти.

А якщо є внутрішні криті двері, то не встановити такий ліфт, просто нерозумно. Адже тут панорамний ліфт не потребує шахти. Тобто, провівши економічні розрахунки, можна прийти до висновку, що встановлення панорамного ліфта обійдеться дешевше, ніж встановлення «звичайного» ліфта з додатковим спорудженням шахти.

Як обладнаний панорамний ліфт?

Компанія «ЗЛК» поставляє ліфти провідних європейських фірм. Тому вся продукція, яку ми пропонуємо нашим замовникам, відповідає всім вимогам європейських стандартів та норм, ці норми повністю відповідають вимогам України.

Панорамні кабіни (стіни, а при замовленні – і стеля), виготовленні зі скла типу TRIPLEX. Товщина скла 5+5 мм. (10 мм.). Це є мінімальна товщина. При великих площах панорамних стін (більше 2 м. кв.) – відповідно збільшується товщина скла. Інтер’єр кабіни, як правило, вишуканий. Це стосується …..кабіни (граніт або мармур), стелі, обробки нержавіючих частин та інших деталей. Якщо взяти в порівнянні автомобіль – звичайний та кабріолет – то це – ліфт-кабріолет, тобто як і автомобіль-кабріолет панорамний ліфт призначений для того, щоб пасажир міг під час «подорожі» бачити все навколо «по-новому». Чи то по поверхах (внутрішні двері), чи спостерігати «політ над землею» при розміщенні шахти ліфта назовні.

ПП «Західна ліфтова компанія» пропонує панорамні ліфти виробництва компанії Kleemannта компанії Doppler. Хочемо відзначити, що відомі європейські фірми Kone, представництво OTISв Європі, та багато інших відомих фірм замовляють конструкції для своїх панорамних ліфтів в компанії Kleemannта Doppler, що свідчить про якість та надійність.

Також хочемо привернути вашу увагу у поставці котеджних панорамних ліфтів. Наша компанія в наступних публікаціях надасть повну інформацію щодо поставки таких ліфтів.

Запрошуємо всіх вас до співпраці.

Чекаємо на відгуки та пропозиції.

 

Компанія ПП «ЗЛК»

79087, м. Львів,

вул. Антоновича, 140.

тел./факс: 032 295-38-52, 295-33-16

моб.: 097-709-84-71

e-mail: westlift_company@ukr.net

http://35027.ua.all-biz.info/

Компанія SANEL ELEVATOR була заснована в 1986 році . Засновники Нафіз Чавдар і Сельчук Йилдиз. В якості вашого глобального партнера здійснює свою діяльність в галузі ліфтового обладнання як всередині країни так і за кордоном. SANEL ELEVATOR з дня заснування по теперішній час брала участь у багатьох успішних проектах і виробнича потужність її зростає день за днем в сфері класичного ліфтового обладнання з машинним відділенням і без машинного відділення, в ліфтах з гідравлічними системами приводу, в вантажних, лікарняних, автомобільних, інвалідних ліфтах , ескалаторах та травалаторах і вся ця продукція використовується в багатьох житлових будинках, в фабриках і заводах, в лікарнях і торгово-розважальних центрах, аеропортах і т.д.

Основною нашою метою є якість і задоволення клієнтів на найвищому рівні. У зв’язку з цим збільшуючи співпрацю зі світовими брендами пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції. Зокрема для наших зарубіжних партнерів пропонуємо різні варіанти комплекту готового ліфтового обладнання.Таким чином SANELELEVATOR маючи значну частку ринку в Азії, на Балканах, і на Близькому Сході пропонує споживачеві готову продукцію в 33 країнах світу, а також здійснює дистриб’юторство в 7 різних країнах. Надаючи високоякісне технічне обслуговування, дотримуючись правил безпеки персоналу та майна, надійна, корисна продукція SANELELEVATOR з довірою використовується в 81 провінціях Туреччини. Єдина наша мета полягає в тому, щоб гарантувати, що бренд SANELELEVATOR був синонімом якості у всьому світі і продовжував удосконалюватися в цьому напрямку.

Компанія VESTNER німецький виробник ліфтів та ескалаторів, представлений на національному та міжнародному ринках збуту.

- Більше 85 років досвіду в будівництві ліфтів

- Сертифікація по ISO 9001

- близько 350 співробітників

- Сімейна компанія з міжнародною організацією

- більше 10000 задоволених клієнтів

- професійні консультації

- ексклюзивний дизайн

- першокласна якість

- тривалі інновації

- Швидкий і надійний сервіс

Більш ніж 85-річний досвід в будівництві ліфтів забезпечує високу гнучкість в техніці, обладнанні і управлінні всіма проектами. VESTNER Aufzüge позволяє в будь-який час предоставляти новітню інноваційну техніку для своїх орієнтованих на майбутнє продуктів. Професійні контактні особи допоможуть вам розробити індивідуальний запит на успішний проект.

KLEEMANN є однією з основних компаній, що займаються ліфтовим обладнанням, на європейському і світовому ринку. Компанія була заснована в 1983 році в Греції. Протягом більше 30 років своєї успішної діяльності компанія KLEEMANN здобула значний досвід і може пишатися своїм ім’ям, який став потужним світовим брендом, що відповідають високим стандартам якості і відрізняється гнучкістю спеціалізованих рішень.

Компанія володіє широким спектром технічних ноу-хау і має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності в Греції, Сербії і Китаї. Завдяки цьому KLEEMANN обслуговує потреби кожного із зазначених ринків при постійному використанні суперсучасного механічного обладнання, що відповідає найвищим стандартам безпеки. Успішні стратегії і продумані інвестиції дозволяють KLEEMANN мати філії і представництва в 15 країнах (Греція, Туреччина, Сербія, Румунія, Китай, Великобританія, Росія, Польща, Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Саудівська Аравія, Франція і Азербайджан, Хорватії, Австралії).

KLEEMANN здійснює експорт своєї продукції в 100 країн світу, таких як Великобританія, Німеччина, Ірландія, Бельгія, Нідерланди, Росія, Нова Зеландія, Туреччина, Австралія та Кіпр. Керуючись принципами послідовності, гнучкості та оперативного обслуговування, а також активно розвиває інновації, KLEEMANN зберігає статус однієї з найбільш фінансово здорових компаній в Європі.

Дистрибуція продукції KLEEMANN здійснюється за допомогою компаній по встановленню та технічному обслуговуванню ліфтового обладнання. Наші відмінно налагоджені зв’язки з замовниками ґрунтуються на тісному контакті з командою адміністративного і технічного персоналу, що дозволяє домогтися стабільних і довгострокових партнерських відносин.

Основні переваги Kleemann lift company, завдяки яким компанія завоювала довіру своїх замовників, можуть бути узагальнені наступним чином:
• Гнучкість і індивідуальність рішень
• Дизайн преміум-класу
• Суперсучасне механічне обладнання, власні виробничі і транспортні потужності
• Високі технології ІТ-системи, планування ресурсів підприємства і розвинена логістика
• Виробничі умови

З 1989 р Ліфтова компанія RERMAN займається комплексною реалізацією і постачанням ліфтового обладнання під замовлення для задоволення будь-яких архітектурних, естетичних і фінансових потреб. Наша головний принцип – найвища надійність ліфтів, максимальну комфортність поїздки і налагоджені авангардні технології.

ЧОМУ САМЕ МИ
Тому що ми дбаємо про Вас
Наше завдання – забезпечити задоволення всіх Ваших вимог. Ми пропонуємо Вам широку гаму різних можливостей, гарантуючи високу технологічну якість і, що ще більш важливо, ми завжди раді Вам допомогти.

Тому що наша мета – забезпечення споживача максимальною безпекою
Вся наша продукція відповідає найсуворішим технічним нормам і нормам безпеки; ми сертифіковані UNI EN ISO 9001: 2000, що повсякденно підтверджується задоволеністю наших замовників роботою Rerman.

Тому що у нас гнучка система
У нас найширший вибір різних ліфтових пропозицій: починаючи з стандартного, «класичного» ліфта, і закінчуючи самими інноваційними підйомними системами. У нас багата гамма комплектуючих для різних типів ліфтів, різноманітні стилі оздоблень ліфтових кабін, виробництво будь-якого ліфтового обладнання на замовлення клієнта.

Тому що у нас індивідуальний підхід
Наші спеціалітси знають як поліпшити Ваше життя і задовольнити всі Ваші потреби: безпека, комфортність, надійність, мкасімальная свобода дій.

Тому що ми вже завоювали довіру …
П’ятизірковий готель Дезенцано на Гарде, торговий центр Breil Soleil Брешія, будинок де народився Папа Римський Павло VI, центральний офіс Assicurazioni Generali в Мілані, Лікарня Abbiategrasso Мілано, центральний офіс банку Banca Popolare di Mantova, а також сотні інших прикладів наших ліфтів встановлених в Ломбардії і по всій Італії.

Тому що ми знайомі з інтернаціональним ринком
В останні роки ми зробили ряд кроків, спрямованих на розвиток закордонного ринку: Наша компанія відкрила 2 філії в Омані і в Марокко, де ми вже встигли реалізувати важливі проекти як для приватних котеджів так і для громадських структур. Ми також мали можливість працювати в таких країнах як Швейцарія, Австрія, Румунія, Україна, Мальта і Арабські Емірати, де італійська технологія і стиль Made in Italy наших ліфтів оцінили найкращим чином.

Сертифікації
Фахівці компанії здійснюють повний спектр робіт: проектування та повний підбір обладнання, гарантованого найголовнішими європейськими сертифікатами. Наша мета – гарантована безпека користування ліфтом.

Компанія Orona зосереджує свою діяльність на проектуванні, виробництві, продажу, установці, технічному обслуговуванні і модернізації ліфтів, ескалаторів і рухомих доріжок для різних областей застосування (житлові будинки, медичні установи, торговельні центри, переміщення важких вантажів, існуючі будівлі і т.д.) , завжди з перспективою на комплексне обслуговування.

Перша в світі компанія в ліфтовому секторі, сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту по еко проектуванню – ISO 14006.

Номер 1 В ЄВРОПІ за обсягом виробництва комплексних ліфтових систем.

250 000 ЛІФТІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕХНОЛОГІЮ КОМПАНІЇ ORONA.

ПРОДУКЦІЯ ORONA ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ В БІЛЬШ НІЖ 100 КРАЇНАХ СВІТУ.

- Географічне місцезнаходження: область Астурія (Іспанія)

- 28 років досвіду роботи в даній галузі

- Можливості виробництва

- Досвід роботи на міжнародному ринку

- Сертифікована продукція відповідно до норматив 95/16/ЄС

- Сертифікована продукція в Україні

- Гарне співвідношення якість та ціна

- Розробка проектів під замовника

- Розвиток виробництва з урахуванням власного досвіду та особливостей під час монтажних роботах

- Виготовлення ліфтів з урахуванням досвіду при експлуатації

- Великий досвід технічного сервісного та постсервісного обслуговування

- Особливі рішення “підзамовника” при монтажних роботах