ПП «Західна Ліфтова Компанія» постійно інформує про свою роботу і здобутки читачів журналу «Ліфтова Індустрія» практично  в кожному випуску журналу.

Наша компанія має напрацьовану співпрацю з багатьма європейськими компаніями, а також виробниками ліфтового обладнання з Туреччини.

Ми постійно в пошуках хороших виробників ліфтового обладнання. Так, 26-29 березня 2015 року працівники ПП «ЗЛК» відвідали виставку «AsansorIstanbul 2015», яка проходила в Туреччині в м. Стамбул. Є певні висновки, є вже певні напрацювання. На даний час проводимо аналіз продукції від турецьких виробників. Звичайно, потрібно дуже ретельно вивчити комплектацію цих поставок, оскільки поставки ліфтового обладнання в Україну повинні відповідати всім європейським нормам та стандартам, витримувати довготривалий термін використання під час експлуатації, енергоефективними та надійними в експлуатації.

В наступних випусках журналу ми зможемо надати інформацію про поставку ліфтів від наших нових колег-партнерів виробників ліфтів.

На даний час компанія ПП «ЗЛК» може задовольнити потреби по поставці ліфтів будь-якої модифікації, вантажопідіймальності та призначенню

Запрошуємо всіх вас до співпраці. Це і надання вичерпної консультації при проектуванні, вибору оптимального варіанту обладнання по встановленню та експлуатації ліфтів, ескалаторів та траволаторів.

Компанія ПП «ЗЛК»