Нам завжди приємно знайомитись з матеріалом, який надає журнал «Ліфтова Індустрія». Це знайомство з новими технологіями, новими досягненнями як у світовій ліфтовій галузі в цілому, так і з нашими останніми новинками в ліфтовій індустрії України.
Наша компанія постійно долучається до роботи по покращенню поставок ліфтового обладнання в Україну.
Так, 15 вересня 2013р. працівники ПП «Західна Ліфтова Компанія» на запрошення італійської компанії RERMAN, мали можливість ознайомитись з виробництвом та продукцією ліфтового обладнання цього виробника. Це сучасні ліфти, які встановлені в Італії, Іспанії, Швеції та інших багатьох країнах. Ліфти, які виготовлені компанією RERMAN хочеться відзначити вишуканістю у дизайнерських рішеннях та висока якість у виготовлені всіх складових ліфта. В цьому ми переконались, ознайомившись з ліфтами виробництва RERMAN, які встановлені в аеропорту в м. Мілан.

Загалом продукція компанії RERMAN має високий рейтинг серед виробників Європи. Крім цього була нагода ознайомитись з виробництвом дверей кабіни і шахти на філіях заводів Wittur  та Fermator,  які знаходяться в Італії. Це сучасне виробництво з високотехнологічним обладнанням, яке забезпечує високу якість, надійність та безперебійну роботу ліфтів.

Враження від виробників ліфтового обладнання в Італії склалось дуже позитивне. Результат візиту – підписання Контракту на поставку панорамного пасажирського ліфта в комплекті з металокаркасною шахтою  (у виконанні з нержавіючого матеріалу INOX!) та двох вантажних ліфтів на 1000 кг та 2000 кг виробництва RERMAN. Є вже напрацювання на подальші поставки ліфтів.

З метою ознайомлення з кращими виробниками ліфтової продукції і з розширенням співпраці у сфері поставок ліфтів працівники ПП «ЗЛК» відвідали спеціалізовану виставку InterLift-2013 в м. Аугсбург, яка відбулась 15-18 жовтня 2013р.

Така виставка – це свято як для працівників ліфтової галузі, так і для покупців. Це спільне свято для учасників і відвідувачів виставки. Є що подивитись, перейняти досвід, одержати цінну інформацію.

Ми скористались нагодою і під час відвідування стендів кращих виробників ліфтової продукції запросили їх прийняти участь у І Міжнародній виставці EXPOLIFTUKRAINE, що відбудеться 3-5 квітня 2014р. в м. Львові. На даний час у роботі виставки виявили бажання понад 18 компаній провідних фірм з Європи, Туреччини та Індії.

Це надасть можливість ознайомитись з сучасними ліфтовим обладнанням, як ліфтових організацій України, так і потенційним покупцям.

Компанія «Західна Ліфтова Компанія»  завжди працює з кращими виробниками ліфтового обладнання і запрошує ліфтові організації України до співпраці. Бо хороших результатів можна досягнути лише  при використанні сучасного та надійного обладнання.

Запрошуємо до співпраці!

ПП  «Західна Ліфтова Компанія»