Шановні друзі! Так, ми «інформуємо» читачів журналу про свою роботу, про свою діяльність, свої плани. Також розповідаємо про проблеми і різні «негаразди» у нашому спільному ліфтовому просторі. Ми вважаємо, що коли будемо мати відверті відносини зі своїми колегами і партнерами в роботі, то це принесе позитивні результати.

Що можна нового сказати на сторінках сьогоднішнього випуску журналу про роботу нашої компанії ПП «Західна Ліфтова Компанія». Оскільки розпочався Новий 2014 рік, то треба попрощатись  з минулим 2013 роком були певні здобутки, були деякі розчарування від «Покращення економіки». Але, все це в минулому.

Є хороші задуми на основі попередніх напрацювань. Наша компанія поставляє і монтує ліфтове обладнання найкращих виробників з Європейських країн, а також розпочала закупки ліфтів виробництва компанії HAS(Туреччина). Ми постійно розширюємо ринок поставок ліфтів.

Так, в січня 2014 р. працівники ПП «Західна Ліфтова Компанія» були запрошенні відвідати компанію VesternElevator(Німеччина). Хочемо  поділитись враженням. Компанія VesternElevatorмає два великих заводи по виробництву ліфтів. Один з них розміщений в м. Лейпціг (Німеччина), а другий м. Відень (Австрія). На цих двох заводах виготовляється практично повний комплект ліфтових вузлів та агрегатів для сучасних ліфтів. Це ліфти вантажопідіймальністю від 200 кг до 5000 кг. Але, такими показниками можуть похизуватись багато виробників. Хочеться особливо відзначити якість і високий технічний рівень всіх вузлів та агрегатів ліфтів, які випускає VesternElevator.

Було заключено договір про поставки ліфтів в Україну. На даний час розглядається питання про сертифікацію ліфтової продукції та виробництва компанії VesternElevator, що дасть можливість ввезення і застосування в Україні.

Шановні колеги!

В попередніх наших публікаціях в журналі «Ліфтова Індустрія» ми подавали багато інформації про виробників ліфтового обладнання провідних фірм європейських країн, а також Туреччини. Це зроблено для того, щоб наш «споживач» який хоче придбати якісний і надійний ліфт, мав можливість вибрати ліфтове обладнання, яке вже сертифіковане і встановлено в Україні.

Але є виробники, які ще не мають таких «привілеїв» в Україні і прагнуть працювати на ліфтовому ринку України. І їм надається така можливість.

Заплановано проведення  І-ї Міжнародної Виставки ліфтового обладнання в Україні EXPOLIFT-UKRAINE всі бажаючі ліфтові компанії з Європи, та інших країн зможуть прийняти участь у цій виставці. У роботі виставки будуть приймати участь виробники ліфтового обладнання з України,  Білорусі та Росії. Тобто, вибір продукції для відвідувачів виставки буде досить великий і «задовільний смак» любого покупця.

Проведення виставки EXPOLIFT-UKRAINE було заплановано на 3-5 квітня 2014р. Але, на жаль іноземні компанії, які виявили бажання прийняти участь у виставці висловили свою стурбованість відносно політичної ситуації в Україні і мають певні побоювання приїзду в нашу країну.

Тому було запропоновано перенести проведення EXPOLIFT-UKRAINE на пізніший термін, після виборів Президента України та сформування уряду і всіх решта виконавчих служб. Планується провести виставку EXPOLIFT-UKRAINE орієнтовно наприкінці вересня – початок жовтня 2014р.

Наша компанія ПП «Західна Ліфтова Компанія» є організатор цієї першої Спеціалізованої виставки ліфтового обладнання в Україні.

Про дату проведення EXPOLIFT-UKRAINE ми обов’язково повідомимо в наступному випуску журналу «Ліфтова Індустрія» і на веб сторінках.

Компанія ПП «Західна Ліфтова Компанія»                   Фрик Г.Я.

79057, м. Львів

вул. Антоновича, 140

тел.: 032 295-33-16

тел./факс: 032 295-38-52

моб.: 097 709 84 71

моб.: 095 684 49 29

e-mail: westlift_company@ukr.net

http://350027.ua.all-biz.info/

http://westlift-company.032.ua

www.westlift-company.com.ua