ПП «Західна ліфтова компанія «ГРУП» («ЗЛК») – англійський варіант PE «West Lift Company «GROUP»  (WLC) – заснована у м. Львові.

Основний вид діяльності – постачання, монтаж і експлуатація сучасного ліфтового обладнання, ескалаторів та траволаторів від провідних виробників Європи.

Наша компанія працює за принципом «під ключ»: співпраця з Замовником починається з проектування будівлі. Це дає можливість гармонійно і функціонально «вмонтувати» ліфт чи екскаватор в архітектуру будинку.На початковій стадії проектування будинку ми надаємо консультації проектантам і конструкторам по підбору типу обладнання, його модифікації, системі приводу та інших характеристиках. Це дає відчутний результат. 

Проте не всі проектні організації мають достатній перелік технічної документації сучасних ліфтів та екскаваторів. Тому після вибору обладнання надаються креслення для встановлення обладнання і навантаження по шахті ліфта, приямку, машинного відділення та інші технічні параметри. Все це необхідно для розрахунку шахти ліфта і конструкцій будівлі при проектуванні та будівництві.

Перший і самий основний принцип продукції від WLC – це сучасне, якісне і довговічне устаткування. Ліфтове і ескалаторне обладнання досить дороге, і тому повинно працювати надійно. Компанія WLC тісно співпрацює з європейськими лідерами – виробниками ліфтового обладнання та ескалаторів. Це компанії: KLEEMANN, TRESA, ORONA, RERMAN, SANEL, DOPPLER, ALGI, SKG, BKG та інші провідні виробники. На даний час нами напрацьовані варіанти по поставці ліфтового обладнання від виробників із Туреччини. Вже поставлено понад 60 ліфтів виробництва SANEL. Вся продукція сертифікована та має всі дозвільні документи на застосування в Україні яку пропонує компанія WLC. На основі співпраці з цими виробниками компанія WLC може постачати весь модельний ряд ліфтового обладнання від 200 кг до 30 тонн. Це стосується також ескалаторів та траволаторів. Все обладнання виготовляється виробниками виключно на своїх заводах. Гарантія, що надається після монтажу, досягає 36 місяців (три роки).

ПП “Західна ліфтовa Компанія (ЗЛК)” є ексклюзивним представником компанії KLEEMANN, ORONA, SANEL в Україні.