Image 15

Сучасне будівництво практично завжди пов’язано із забезпеченням комфортного перебування людини в будівлі. І звичайно неможливо обійтсь без ліфтів, ескалаторів та траволаторів. І це не тільки для покращення функціональних властивостей будівлі.

Ліфтове обладнання повинно гармонійно «вписуватись» в загальний інтер’єр і зрештою бути прикрасою будівлі.

Компанія ПП «Західна Ліфтова Компанія» працює на ринку поставки, монтажу та сервісного обслуговування ліфтового обладнання, ескалаторів та траволаторів. Наша компанія працює з кращими виробниками ліфтового обладнання провідних фірм Європи та Туреччини.

Ми пропонуємо Замовнику ліфти та підйомники від 200 кг до 30 тонн. Тобто, «весь спектр» ліфтового обладнання, яке використовується сьогодні. Це пасажирські, лікарняні ,вантажні та мало вантажні ліфти, як з електричним, так і з гідравлічним приводом з верхнім машинним  відділенням так і без машинного відділення. Тобто, всі механізми розміщені в шахті ліфта. Крім цього нами напрацьовано поставки котедж них ліфтів з несучою метало каркасною шахтою, які можуть бути розміщені як в середині будівлі, так і ззовні. Тобто, «приставні шахти», які при облицюванні склом (по бажанню замовника) і скляною кабіною прикрашають будівлю. Також, такі скляні шахти органічно вписуються при розміщені в між сходовому просторі будівлі.

Крім цього є дуже важливо, що ПП «Західна Ліфтова Компанія» пропонує ліфти у вже  спроектовані чи вже існуючі шахти ліфтів. А це, дуже важливо для забудовників та потенційних замовників.

Кабіни ліфтів також виготовляються під «індивідуальний смак» замовника. Це вишукане оздоблення з приміненням нержавіючих матеріалів та підлоги з натурального граніту чи інших матеріалів.

Найважливішим є те, що все обладнання, яке пропонує ПП «Західна Ліфтова Компанія» сертифіковане в  Україні та має всі дозвільні документи на його монтаж та експлуатацію. На все обладнання, яке пропонує поставити, змонтувати і ввести в експлуатацію. Наша компанія надає гарантійний термін 36 місяців на роботу встановленого обладнання.

ПП «Західна Ліфтова Компанія» пропонує свої послуги «під ключ». Ми надаємо професійні поради Замовнику у виборі від проектування до введння обладнання в експлуатацію.

Консультуємо, поставляємо, монтуємо, здаємо в експлуатацію та здійснюємо подальше сервісне обслуговування.

Більш повну інформацію можна почерпати з наших сайтів:

www.westlift-company.com.ua  та http://35027.ua.all-biz.info/

Чекаємо на ваші запитання та пропозиції по співпраці.

Звертайтесь і ми обов’язково зробимо все для втілення ваших задумів.

З повагою, ПП «Західна Ліфтова Компанія»

 79087, м. Львів,

вул. Антоновича, 140.

тел./факс: 032 295-38-52, 295-33-16

моб.: 097-709-84-71, 095-684-49-29

e-mail: westlift_company@ukr.net

http://35027.ua.all-biz.info/

www.westlift-company.com.ua